| PiratulJeck a întrebat:

A fost ieri pe la ora 5-6-7 5.7. 2012 pe kis fm o melodie ff misto mixata la inceput avea un negativ asa ceva de genul cum e la bug mafia poezie de strada la inceput numai ca ritmul difera si este cantata de niste fete in engleza cine imi da si mie numele sau link cu piesa va implor o caut de 1 an crying dau funda big grin.

2 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Descrie fetele putin si cate erau, poate imi dau seama dupa cum arata

| PiratulJeck explică:

Scuze am gresit data era 5.8. 2012 la 5-6 cand aveau transmisia din costinesti nu stiu cate fete cantau 1 cred.,, n-am cum sa le descriu era al radio.