| alexu_8624 a întrebat:

Acum cateva zile am dat si eu peste o piesa dea innei, una veche, inainte ca ea sa fie inna. si vroiam sa vad si eu ce parere aveti de piesa asta

http://www.youtube.com/watch?v=zmlSy6smaVQ

Răspuns Câştigător
| gr3atlif3 a răspuns:

Ii diferita de alte piese dea ei. faina

2 răspunsuri:
| alexutza697595 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca rasufla aiurea. Mie oricum imi place de ea. Bravo ei!

| louise a răspuns:

Este draguta dar bine inteles ca inna de acum este mult mai buna decat cea de dinainte. Acum are vocea mai ok si nu rasufla asa. nu stiu cum sa-ti explic de la o tanalitate la alta brusc. acum este mai ok. big grin funda?