| Chapuda1 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut pe music channel un videoclip kpop cu o trupa de baieti imbracati in rosu. Coregrafia era putin perversa si m-a amuzat. nu imi mai amintesc cum se numea melodia si nici trupa..ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| spiridus25 a răspuns:

Http://1music.ro/category/video/videoclipuri/
Poti cauta aici.

3 răspunsuri:
| Ebial a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=abcv7Ua1JrU?
Daca nu, poti da mai multe indicii? Gen un cuvant care ti-a ramas imprimat in minte sau numarul de baieti? Sau vreo caracteristica de-a unuia dintre ei..vad ca deja ai dat funda, totusi :

| Chapuda1 explică:

Nu, din pacate nu pot gasi acolo sad

| Chapuda1 explică:

Ebial, multumesc mult, despre ei era vorbalaughing)... Scuze ca nu ti-am putut oferi funda.sad