| ubitzika a întrebat:

Ador melodia asta are niste versuri de aur cand am auzit-o prima oara am plans:(( voua va place?
http://www.youtube.com/watch?v=NvSqcQ91BMg

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Melodia este nostalgica, si se potriveste, in special celor care sunt despartiti de persoana iubita si asteapta, cu nerabdarea reintalnirea.
Daca tie ti-a provocat plansul la prima auditie, inseamna ca, sufletelul tau a fost de curand ranit si asteapta o noua dragoste. Este posibil totusi sa ma insel si sa fii si tu in situatia ca, doar distanta este cea care te desparte pe tine de iubitul tau si atunci esti mereu in asteptare. Eu iti doresc sa-ti mearga bine, sa fii iubita si sa poti sa asculti si melodii vesele care ti-ar umple inima de bucurie si fiinta ta de multa energie.
Iti doresc sa fii sanatoasa si fericita.

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ciudata si cam nemelodioasa... versurile da sunt interesante

| Kidu a răspuns:

Tristaphbbbbt [totusi frumoasasmug]

| DeMentaa a răspuns:

Da intr-adevar versurile sunt frumose si pe tine te inprsioneaza.INseamna ca poate ai o slabuciune la melodiile ma itriste sau ma insel eu

| ubitzika explică:

Anonim nu asc manelehee hee

| AdytzaAdytza a răspuns:

Da super....versurile sunt mai deosebitetongue

| paxy a răspuns:

Simpatica melodia dar nu toti avem probleme in dragoste ca sa ne faca sa plangem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am plans inainte de a o ascultalaughing...numai cand am vazut ca ai scris tu ca ai plans.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta salam -regheton si nu o sa imi plangilaughing