| Kikiii_5199 a întrebat:

Ador negativul de la Boier Bibescu-Nu stiu. Imi poate spune cineva de unde pot sa fac rost de el, fara sa mai cante ala cu nu stiu? Sau il are cineva? Help pls! Uite link-ul http://www.youtube.com/watch?v=6zsXd9LsT5I

Răspuns Câştigător
| Riri a răspuns:

Buna.Si eu am incercat sa gasesc negativul pe toate site-urile, dar pana la urma nu am gasit nimic, asa ca am taiat eu partile cu ''nu stiu'' cu un program. Daca vrei, iti dau id-ul meu si iti trim melodia. poate iti placebig grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| frank1777 a răspuns:

Dj CrySTole - Hands in the air