| wooowwww a întrebat:

Adrian tutu are o melodie numita : taci! imi poate da cineva negativul?

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

NU, nu putem sa-ti spunea negativul, deoarece este productia lui proprie sau a fost cumparat acel INSTRUMENTAL, deci nu ai sa gasesti nici unde acel INSTRUMENTAL, doar daca il reproduce cineva(dar nu se prea risca nimeni, poate fi dat in judecata persoana aceea) sau poti vorbi cu el sa ti-l trimita, dar nu prea cred ca un artis va face asa ceva.Succes!