| flaq745 a întrebat:

Ajutati-ma sa aleg melodie de vals pentru nunta....as dori ceva original

3 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

BUna, stii valsul acela care sa canta asa?: Pe uliti de roua in zori, desculti sa alergam si usor, garoafe de foc, sa-ti poarte noroc, iubit-o la nunta de flori. Este cel mai frumos vals! Sper sa-ti placa si tie si ei. Casa de piatra!

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Ar trebui sa-ti pui cateva semne de intrebare privind experienta si profesionalismul celor cu care ai semnat pentru muzica(dj sau formatie)Ar trebui sa vina de acolo cateva sugestii.
De regula, eu ca dj pentru evenimente private le dau mirilor cateva sugestii privind dansul de deschidere.
Original insemna sa fie facut prima data de catre tine, ceea ce este cam greu in acest caz.Cateva sugestii, mai deosebite:
Eugen Doga -Gramofon
Francois Feldman - Les valses de vienne
Chayanne - Tiempo De Vals
Dean Martin - That's Amore
Doris Day - Que Sera Sera
Poti alege si un slow in loc de vals:

Aaliyah Jones and Jackson Burke - Come as you are

Righteous Brothers - UNCHAINED MELODY

When You Love Someone - Bryan Adams

Julio Iglesias & Coco Lee - When You Tell Me That You Love Me

Glenn Mederios - nothing gonna change my love for you
Et si tu n'existais pas - Joe Dassin
Daca nu ai ales inca dj sau formatia poti arunca un ochi aici: www.kdj.ro
Acoperire nationala!