| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor urgent::am balul bobocilor si trebuie neaparat sa gasesc melodii in romana, mai ritmate si mult mai ajitate; trebuie sa mimes pe ele! urgenttt funda promithappy

2 răspunsuri:
| BurnAlex a răspuns:

Am participat la organizarea maimultor baluri si evenimente, am si cateva colaje gata facute care nu au fost puse inca in scena, toate sunt originale daca vrei ti le pot da cu placere! Pm-me si vorbim mai multe!

| danyhd a răspuns:

BurnAlex adauga te rog frumos id-ul meu de YM:dany_anonim93 sa imi dai si mie ceva colajebig grin te rog frumosbig grin am nevoie neaparat:d mersiwinking