| Effyyyy a întrebat:

Am ascultat in decembrie o melodie la radio(pe telefon)..Si zicea ceva de genu:Taiwan taiwan...as dori melodia
Funda

2 răspunsuri:
| Apache2605 a răspuns:

Era cumva in italiana? Sigur zicea "taiwantaiwan"? Nu cumva zicea "sharzan sharzan" (nu stiu exact cum se scrie). Da-i o cautare tu pe youtube -adriano celentano sharzan. Eu sunt pe telefon de aceea nu pot sa trimit link. :*

| Apache2605 a răspuns (pentru Apache2605):

Am gresit eu cataretul...e Al Bano. Dar nu cred ca despre melodia asta te refereai.