| T30D0RA a întrebat:

Am ascultat la radio o melodie house in care refrenul suna asa: "I never don't say goodbye... more and more". In locul punctelor mai canta ceva, dar am uitat, din pacate. Aveti idee cine canta piesa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta http://www.youtube.com/watch?v=KGCzVeZTOug?;;)

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Vanessa Williams - Never Say Goodbye
sau Mario Bischin - No goodbye

| T30D0RA explică:

Mersi mult, Bubbles!

| HappyPills a răspuns:

Vanessa Willinams - I never say goodbye?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Npc doraaabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati`ma si pe mine cu o melodie... o fata Love my face ...lu lu lu lu lu lu lu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu o melodie house care o da mereu pe radio 21 si canta un cor... cine ma ajuta si pe mine? :winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| november a răspuns:

Melodia se cheama;; more and more;; dar am uitat cine o canta