| didu73 a întrebat:

Am ascultat o melodie de curand,dar nu stiu cineo canta si cum se numeste, am retinut doar un singur vers, e cam asa: bunaseara fetili, imi puteti pune cum se numeste va rogg, dau funda

2 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Dupa cum incepe ma gandesc ca e de la gibonu ala Romeo Fantastik, am auzit o melodie care o asculta unu din scoala se numea parca... FU LA LA rolling on the floor

| didu73 explică (pentru Shatteredx):

nu e romeo cu il cheama, melodia incepe fe ritmuri de hip-hop