| wdxwdxdx a întrebat:

Am ascultat randdom aceasta melodia si am avut p senzatia ciudata, din cate vad e dintr-un film, nu l-am vazut, dar care e faza cu melodia? adica voi nu ati simtit asa un feeling ciudat cand o ascultati? ce vrea sa transmita? e greu sa intelegi mesajul dintr-un instrumental, dar poate cei care ati vazut filmul ati inteles. voi nu va simtiti ciudat cand o ascultati? funda la cel mai deep raspuns :D https://www.youtube.com/watch?v=2j1LboAykoI

1 răspuns:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Pe mine m-a purtat într-o lume îndepărtată, gen undeva într-un oraș grandios înconjurat de deșert. Desigur sunetul de tobe și vocalurile au făcut toată treaba. Dar nu e horror, mai degrabă misterios.