| qwerty a întrebat:

Am auzit astazi la Europa FM in jurul orei 11:30 o melodie care as vrea sa stiu cum se numeste. Refrenul este ceva de genul "Tell me what you want, what you need" si cred ca melodia este mai veche de prin anii '90. Am incercat sa o gasesc cautand pe google aceste versuri, dar am gasit altceva. Stie cineva cum se numeste melodia?

4 răspunsuri:
| AcelasiOm12 a răspuns:

Nivea -Tell me what you want,
http://www.youtube.com/watch?v=2I8jKVTD-8E asta e? :D funditzzza?:D

| qwerty explică:

Nu este niciuna dintre ele. Melodia pe care o caut eu este o melodie foarte cunoscuta, de prin anii '90, dar care nu stiu cum se numeste.

| qwerty explică:

Am gasit-o singur pana la urma. Melodia era Jessica Folcker - Tell Me What You Like.