| bogdanbogdan13 a întrebat:

Am auzit in club zilele trecute o melodie cantata de un baiat si o fata.parca zicea ceva de give me your heart sau give you my heart ceva de genuthinking si era house-dance.genul asta care se produce acum in romaniaa.si era suuper piesa.nu stiu sigur daca zicea chiar versurile alea dar in sfarsit. daca o stiti va rooog spuneti-mi

4 răspunsuri:
| IrxnIroxyI a răspuns:

Era cumva Dj Layla ft. Alissa - Single lady?
http://www.youtube.com/watch?v=kG9WmSg9gcs

| lauryndacool a răspuns:

Cumva temptation?

| bogdanbogdan13 explică:

:-s...nu... e o melodie care sigur nu e pe radio, tv. dar e super.nu e nici cea a lui keo