| lolzarmy a întrebat:

Am auzit la EuropaFM într-o reclama o melodie în spaniolă, pe care o auzeam și în urma cu 7-8 ani. Știe cineva cum se numește?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Cine o canta? un barbat, o femeie, o formatie? ce fel de voce, un cuvant, doua, genul muzical, vreun instument special, era lenta, ritmata, orice!
ricky martin, marc anthony, shakira, jennifer lopez, juanes, david bisbal, thalia...

3 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Va trebui sa lasi mai multe detalii... orice amanunt conteaza!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Shakira loca loca

| lolzarmy explică:

Mulțumesc mult! Era Juanes - La Camisa Negra