| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit la radio zu (azi) o melodie care nu stiu cum se numeste dar refrenul era cu "lonely" si era o voce feminina... nu era o melodie de club. era linistita daca pot sa spun asa laughing
cred ca vi se pare o nebunie aceasta intrebare si un nebun cel care a si pus-o
e ca si cum as cauta acu in caru cu fan

3 răspunsuri:
| DontHaveANamee a răspuns:

Stai liniştit tuturor ni se întâmplă asta. Chiar şi mie. De atâtea ori :)).
Incearcă Adrian Eftimie - Lonely.
http://www.youtube.com/watch?v=fb7oN9YMxzk

| Luminitzalove a răspuns:

Radio Killer-Lonely Heart aceasta este sunt sigura
Funda daca vrei

| Iulian1992 a răspuns:

@Pokeştein si @luminitza_1269 mersi pentru raspunsuri dar am gasit-o... melodia se numea arash ft. helena - broken angel