| candora a întrebat:

Am auzit numai ce la niste vecini o piesa, nu stiu cine o cinta, un barbat, insa la refren cinta astfel
"pentru tine, pentru tine, bate inima in mine
te-am ales din mii de stele, esti iubirea vietii mele"
am cautat pe net si am gasit alta varianta, ceva de un cintaret moldovean, imi poate da cineva aceasta piesa?

1 răspuns:
| STEFANXxX a răspuns:

Salut,eu sunt moldovean si stiu ca piese de astea sunt o droaie acum ti le zic si uite poate este una dintre acestea
Adrian Ursu
– Pentru tine bate inima
nicoleta guta
– numai pentru tine imi bate inima
Petrea Budescu
– pentru tine bate inima
milea
– ESTI IUBIREA VIETII MELE
Ei,nu stiu cam atat, dar vezi si tu, caci eu stiu de care melodie zici tu, caci tatal meu a audiat-o de mai multe ori, dar din pacate am uitat cine o canta.