| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit o melodie care spunea ceva "a get a " la refren, si canta o fata ceva in genu ca vocea lui Rihanna...cred ca este noua.pls dau funda pentru numele melodiei love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crush ft. Alexandra Ungureanu - I need you more

2 răspunsuri:
| Blanky a răspuns:

Cine vrea Funda sa scrie asta "Crush ft. Alexandra Ungureanu - I need you more"aici sigh am gasit nu mai trebuie si am zis ceva in genu.nu chiar rihanna. Cine sc primul primeste funda.Am o explicatie de ce nu am sc bine : eram la strand si prin difuzoarele alea se aude alceva cand e spatiu deschis...