| yoou17 a întrebat:

Am auzit o melodie in araba sau nu stiu la radio si mi-a placut, dar nu stiu cum se numeste. Imi dati si mie niste nume de melodii arabe care sunt cunoscute? (Funda).

7 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Din cate stiu eu cele mai bune sunt: Cameron Cartio-Henna;
Cameron Cartio & Edurne;
Amr Diab -Tamally Maak;
Mai cauta Arash, mai stiu eu. Succes! kiss Sper s-o gasesti.

| Petre a răspuns:

Poate ai auzit Kobi Peretz - Some love (Kama Ahava)

www.trilulilu.ro/achile/e4087b9fd88f65

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca era melodie house, inseamna ca era : indiano tech. :d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kobi Peretz - Kama Ahava --> intr-adevar! Asta e!

| SME a răspuns:

Kobi Peretz - Some love (Kama Ahava)

Asta e imi place si mie.

| NastaseAlina a răspuns:

Pai stiu ca e aia cu habibi asa scrii la google si vezi ca trebuie sa-ti dea. Scrii ceva de genu: habibi youtube si mai mult ca sigur ca iti da, scces.

| heartseeker a răspuns:

Melodia e foarte misto si eu am cautat-o ceva timp :d dar am gasit-o se, numeste
Khaled - C'est la vie
http://www.youtube.com/watch?v=5dWeeUIZFgA
Funda?! :D