| Andrei Robert a întrebat:

Am auzit o melodie la radio... ff ritmata, nu cred ca era romaneasca, adica de un deejay roman, insa va pot spune ca o canta un barbathappy
In afara de asta, va spun cateva versuri pe care eu le-am retinutbig grin
la inceputul refrenului tipa ooooo... i'm in everyone, you touch me... oooo si din nou se repeta un refren cu alte versurihappy
Sper ca stiti melodia...este si mai noubig grin
Multumesc mult

1 răspuns:
| bianca19995 a răspuns:

Nu stiu n-am auzit-o niciodata poate e de david deejay nu stiu sigur.cauta