| kapetanos25 a întrebat:

Am auzit o melodie la Tv care avea in titlul melodie Yepe yepe (ceva de genu, nu mai situ sigur) si in videovlipul melodiei erau ca niste desene animate, adica erau oameni care dansau si unu de culoare canta, dar erau realizati ca si desenele nu erau cantareti. Cine stie cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| Belgianu90 a răspuns:

Mory Kante vs. Loverush Uk - Yeke Yeke 2011
http://www.youtube.com/watch?v=mNHuwQL71h8&feature=channel_video_title

1 răspuns:
| Christinna a răspuns:

Mory Kante vs. Loverush Uk - Yeke Yeke
cred ca l-am vazut in acelasi timp laughing era cumva pe kiss?thinking