| irinathuglife a întrebat:

Am auzit o melodie pop-house, am retinut doar putin din refren, ceva de genul "monday and maybe after tuesday, we're gonna... tonight" - se tot repeta zilele saptamanii la refren. Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rTwR6Ve1zLw

Jimmy Dub -Monday

11 răspunsuri:
| Deennn a răspuns:

Jummy Dub - Monday

| znstr a răspuns:

Mai era o melodie in genu. Craig David - 7 days http://www.youtube.com/watch?v=ABuWphlnZ1A

| irinathuglife explică:

Trebuia sa fie vreun cocalar pe aici straight face

| PriiNcess a răspuns:

Jimmy dub a cantat la mine la bal:X si a fost mff:X

a av aceleasi haine ca si in videocliphee hee poate pentru ca e la inceput... nu zic asta pentru ca il critic, ca imi place cum canta:Xbatting eyelashes este doar o constatarebatting eyelashes big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O canta ma`ta cred si se numeste exact Monday ti`o imping exact si Sunday

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CRED cao canta ma`ta :]]
Se numeste Monday ti`o imping daca insisti si Sunday smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jimmy dub - monday

http://www.youtube.com/watch?v=rTwR6Ve1zLw

Fundita?;;)

| lorelei_3215 a răspuns:

Jimmy dub-monday.

| lorelei_3215 a răspuns:

Jimmy dub-monday

| Mihaellaaa a răspuns:

big grin black eyed peas - i gotta feeling. ))