| Heytu a întrebat:

Am auzit o melodie! un HIP HOP REMIXAT.si la refren e ceva in INDIANA.si NU E AIA A LU` MOSSANO! melodia e mai vechiutsa`. dar suna super bine. un HIP HOP / RAPP marpha`... zice si ceva de "money"... poate stie cineva happy cu ceva la refren in limba indiana si canta mai multi asa la refern in indiana si e foarte energica si foarte ritmata melodia.astept raspunsuri sad multumesc

2 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Cred ca e asta in varianta remixata de un indian. MIA - Paper Planes
sper ca am fost de folos...