| DianaPp a întrebat:

Am auzit recent o melodie. cred ca ii de prin anii 80-90. nu stiu sigur. era cantata de o femeie. e mai ritmata dar foarte romantica. ceva in genul melodiei de la Roxette- Listen to your heart... nu am apucat sa aud versurile. decat imi amintesc ca la sfarsitul refrenului spune ceva de genul: i only want to love you. parcabig grin. Daca ati auzit-o si stiti cum se numeste. va rog spuneti-mi si mie. [-O

2 răspunsuri:
| PoWRObert a răspuns:

E cumva tony braxton - unbreak my heart?

| DianaPp explică:

Nu... nu e aia.dar cred ca am gasit-o. si da. stiu de ce mi s-a parut ca seamana cu cea de la Roxette. e : Heart- What about love.