| Florentin_6875 a întrebat:

Am cumparat host pentru radio online cu cpanel de la CENTOVA CAST insa am intrebare ininte pe windows foloseam SAMP ca sa pot sa si vorbesc (dedicatii) si puteam sa pun eu melodia urmatoare, acum pe CENTOVA CAST trebuie instalat vre un program sa pot face asta (sa vorbesc)? Sau nu merge pe acest CPanel? ajutati-ma va rog!

DAU FUNDA! MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Roxy1993 a răspuns:

Bla bla

| Vlas_Oxana_1988 a răspuns:

Nu trebuie nimic, este necesar sa deschizi port pentru emisie sau sa dezactivezi firewall (nu recomand)