| hory a întrebat:

Am descarcat si eu un program de micsorat melodii si nu stiu cum sa-l folosesc. Cina ma ajuta si pe mine va rog?

3 răspunsuri:
| wendy a răspuns:

"micsorat"? cum adica? vrei sa le transformi in ring-tonuri, sa le decupezi, ce anume vrei sa le faci? mai depinde si ce program ai descarcat, ca sunt diferite. oricum, e greu sa te ghideze cineva pe blind, chiar daca stie programul perfect. mai bine incearca sa gasesti un prieten(a) care sa foloseasca programul si sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca nu sti cum sa il folosesti dice la dat jos. daca chiar nu sti cheamati un prieten(a) si spune-i sa te ajute:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste?