| ale23 a întrebat:

Am facut un cover la melodia Rihana Stay si as vrea sa imi ziceti niste pareri sincere.
http://www.youtube.com/watch?v=JhQiqFESBLM&feature=youtu .be

10 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Sincer? Nu mi se pare că ai cine ştie ce voce. Dar se poate lucra cu ea. Mergi la un profesor (nu d'ăla de liceu/şcoală generală, ci la unul bun) şi ia lecţii. + că nu pronunţi bine în engleză.
Şi ce legătură are melodia cu Dragoste/sex?

| Zizzou a răspuns:

winking nu-i rau. Ai mai putea repeta niste vocalize zilnic sau cand ai timp pentru a-ti mentine vocea. As propune canto dar pentru mine e inutil din anumite puncte de vedere.
Bafta!

| InTell a răspuns:

Buna!
Ai voce, dar trebuie lucrata.
Te pup!

| CatzPopularity a răspuns:

Deci, ai voce...Cum a zis zizzou, cu niste pregatiri si vocalize poti mai bine. Daca vrei sa faci cateva pregatiri iti recomand ceva canto... Poti gasi si pe youtube( adica online) Mult succes!

| madalinutza20 a răspuns:

E destul de bine...se poate si mai bine
Sall!

| iarin a răspuns:

Canti ok! Bravo! O sa par putin rautacioasa sad, renunta la fontul de ten pana iti trec acele cosuri pentru ca le faci mai mult rau. E varsta la care trebuie sa ai grisa de tenul tau nu sa-l sufoci cu produse cosmetice. Porii pelii iti sunt deschisi si folosind fond de ten nu ii lasi sa respire. Bafta ai o voce draguta! happy

| Ama00 a răspuns:

Esti foarte frumoasa. Acum criticile: trebuie sa mai lucrezi la pronuntia in limba engleza...suna cam ciudat :-s plus ca te fortezi prea mult uneori. Apoi cred ca ai o problema cu...nici nu stiu cum sa ma exprim, cu saliva. laughing Deci nu stiu cum sa zic. Se aud plescaituri din cand in cand. e ciudat. Zic ca mai trebuie sa lucrezi si la tehnicile de respirare. Apoi, nu iti mai lua bluze care sa iti acopere total gatul (da prost in clip). Mi-ar fi placut sa vad si mai mult traire in timp ce cantai piesa. In rest e ok. Fondul de ten eu nu-l agreez deloc. De ce-l folosesti daca nu ai nevoie? Ai o fata foarte frumoasa, curata, n-ai nevoie de el.

| DiiDuu a răspuns:

I don't want to see

| ale23 explică (pentru DiiDuu):

Asta sa inteleg ca nu e bine :-s?

| ArianaAriana a răspuns:

Esti frumoasa, ai niste ochi superbi si ai si voce, doar ca iti mai trebuie exercitiuhappy