| iasmina0archie0fan a întrebat:

Am intrat pe site-ul oficial a lui David Archuleta. Chiar daca albumul lui inca nu s-a lansat este o editie limitata pentru fani care contine un CD (albumul), un carnet de amintiri, 4 poze cu el (fata verso), si o bratara imprimata cu numele albumului ("The Oder Side of Down").
Intrebarea mea este: se vor comericializa si in Romania?

Răspuns Câştigător
| Adelinesmile a răspuns:

Nu stiu daca se vor comercializa si in Ro. adica nu cred. sa fim seriosi. eu caut obiecte cu justin bieber de nu stiu cat timp si nu am gasit thinking

1 răspuns:
| iasmina0archie0fan explică:

Stiu acest lucru. Insa ma gadeam ca e o forma de a vinde albumul. Macar albumul va aparea