| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta da nu imi apare asa ca o mai pun odata ca is curioasa Care e melodia voastra preferata?

9 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Momentan e Panic! at the disco - New perspectivebig grin

| EnterSandman a răspuns:

Metallica-Enter Sandman happy, logic ca e preferata mea laughing

| Andruza a răspuns:

Toate melodiile Rihannei

| AlexAntonescu a răspuns:

Sister Sin - 24/7

| aaaaaaa1 a răspuns:

Enrique Iglesias - Tonight (I'm Lovin' You) feat. Ludacris

| simona1992 a răspuns:

Acum imi place Madcon feat Ameerah-Freaky like ne happy

| ReMemBer_1485 a răspuns:

Vescan - Ochii strazii & Vescan-Crazy Life

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va dau la toti '' inteligent'' pentru ca nu mia-ti scris de mili sairas selena gomez hana montana si justin bebier sau cum eu fi chemand ma rog intelegeti ideea.

P.S astia care imi scrieti ''cantareti'' de mai sus aveti un stupid serios straight face.

| FCD7399 a răspuns:

Madcon feat. Ameerah - Freaky Like Me

http://www.youtube.com/watch?v=Eu5gdsR7Lu4 :X :X