| muzicagratis a întrebat:

Am muncit din greu la aceast site! Ce parere aveti? Pentru iubitorii de muzica! http://MuzicaGratis.tk! Astept raspunsul tau!

Răspuns Câştigător
| AdnanaIoanaaa a răspuns:

Excelent sitebig grin...chiar aveam nevoie de unu ca asta...bvbig grin

8 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Dragutel situ.insa cred ca mai ai un pic de munca la el la partea de design

| Spintecatorul a răspuns:

Si eu mi-am facut un blog de muzica: http://ymuzica.blogspot.com/. Ii tare site'ul tau, pe ce platforma l-ai facut? Sau cum? :D

| Deby' a răspuns:

E super! Pacat ca au acea editare la melodiisad

| Africanwitch a răspuns:

Oh da, impresionanta colectie. E perfect. Rezolva problema cu Error opening file.
PS: Un punct in plus ca e cu albastru.

| GwenS a răspuns:

Super tare siteul:X:XX ff bun!

| ramona_1444 a răspuns:

E chiar super :X:X

| d4nny a răspuns:

Ai facut o treaba foarte buna! Felicitari!kissbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms chiar aveam nevoie de un site de pe care sa descarc muzica gratis si siteul tau e perfect!