| chucky_8545 a întrebat:

Am nevoie de niste negative de la piese rock.am fost azi la o mica petrecere, si a fost o melodie rock super, d-aia de dat din cap ca lumea... da' nu am idee cum sa caut pe youtube.Ma puteti ajuta? Multumesc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poi îţi aminteşti măcar ceva vresuri din piesă? Ne'ar fi de ajutor mai multe detalii

| chucky_8545 explică:

Era doar un negativ.
Nu mi-l trebuie neaparat pe ala, ma indoiesc ca voi face rost de el, dar vreau ceva asemanator...sa fie f puternic. gen metalium-never die

| chucky_8545 explică:

Multumeeesc *_*
Nu e niciunul ceea ce cautam eu, dar toate sunt super.multumesc mult. FUNDITA >big grin