| 이벨 a întrebat:

Am o intrebare pentru detinatorii de mp3: Se poate pune un mp3 pe difuzor? Adica sa nu ai nevoie de casti. Vreau sa-mi cumpar unul dar nu vreau sa folosesc prea des casti pentru ca sunt daunatoare. happy

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Dacă ai o boxă mai mică, cam oleacă mai mic ca celel de la calculator. şi ai o mufă pentru mp3, da se poate!

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Foloseşte boxele active de la comp sau o staţie ( combină muzicală ) ca amplificator.

| AlYnUsH123 a răspuns:

De obicei lumea isi ia mp3 ca sa asculte la casti. Daca vrei sa asculti pe difuzor pune melodii pe telefon si dai sonor maxim.eu asa facwinking