| LolaKissTheGirl a întrebat:

Am o intrebare: stiti daca se vor difuza premiile Grammy in seara asta? Sau nu se vor difuza deloc? Daca da, imi puteti spune pe ce canal si la ce ora se vor difuza si daca nu, pacat. Chiar vroiam sa vad decernarile live love struck.

Multumesc mult! Funda + voturi.

Răspuns Câştigător
| disw a răspuns:

Pai pe tvr 1 la ora 19:30... sper ca te-am ajutat...pup

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu il da nimeni! ...in plus ca vor fii la 6 dimineata (ora romaniei )

| pwp a răspuns:

Pana la urma, cand se difuzeaza?
sau deja le=au difuzat? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se vor difuza pe pro 7 la 3 dim happy

| MariaChrii a răspuns:

Pe 31 ianuarie, în noaptea de duminică spre luni, de la ora 2.50 puteţi urmări pe TVR 1 şi TVR HD transmisiunea celei de-a 52-a ediţii a Galei Decernării Premiilor Grammy, în direct de la Staples Center din Los Angeles

funda si vot