| anonim_4396 a întrebat:

Acum ca s-a lansat YouTube music in Romania as vrea sa renunt la Spotify pentru el, dar ce ma impiedica sa renunt sunt playlist-urile romanesti si hotlist-ul romanesc de pe yt music. Nu ascult muzica romaneasca deloc si ma deranjeaza sa vad pe hotlist lino golden si 5gang. Deci, cu toate astea intrebarea mea este... Stiti vreo cale prin care sa schimb playlists-urile din Romania in US? Si sa dispara 5gang de pe trending?

1 răspuns:
| SomethingFunni a răspuns:

Cred ca ai o optiune pentru fiecare video ce iti apare in trending:
"I don't want to see this"