| andreig a întrebat:

Am un Nokia e63 si vreau sa se auda mai tare la el(muzica)! Un prieten si-a bagat un cod pe un samsung si se aude super tare, stiu ca se baga coduri si se aude foarte bine. Stiti vreun cod pentru e63 sau cum sa-l fac sa se auda mai tare? Am incercat si sa setez melodia ca ton de apel, intru la volum dau stanga dreapta dar nu ma satisface, nu se aude atat de tare pe cat doresc. Multumesc mult :*

26 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Am si eu nokia E63, dar sunt foarte multumita de cum se aude... ai putea sa iti cumperi miniboxe pentru telefon...

| Instinkt a răspuns:

Nu exista nici un cod asta e difuzoru telefonului mai mult nu poate

| Encore a răspuns:

Sunt coduri dar nu stiu, am avut si eu un telefon si mi-a bagat cineva niste coduri in el de se auzea prea tare... nu stiu ce sa zic, samsung aveam si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau la samsung j700

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba umbla la egalizator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am samsung j700 si vreau sa se aude muzica tare ca la alti id meu robert_francesco@yahoo.com

| IamIce a răspuns:

Merge doar pe telefoane cu shine nu te lua dupa altii am vazut l-a un baiat si avea tot samsung da nu mai stiu minte codul am sa-l intreb
Eu am samsung star si nu a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cod este pentru samsung u600?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un nokia 6131 cum fac sa se auda mai tare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este ID tau? ca sa iti spun.Si ce cod a bagat prietenul tau la Samsung sa se auda tare? ID meu este razvy. extreme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista da nu gasesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde se cumpara mini boxe pentru b3410

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*#0206*8378# e codul pentru samsung j700 si la mai multe tipuri dar nu merg la toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate daca gasesti anuntam si pe mine

| jony a răspuns:

Ia-ti o statie de amplificare, bagi o boxa in ghiozdan amplifici schema si faci chef pe oriunde mergi.Bafta!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca TTpod - ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru samsung este *#0206*8378# eu am avut un samsung e250 si se auzea ft tare dupa ce ii bagi codul si trebuie sa intri in mai multe meni-uri bafta by sylvyu! id : sylvyu_4ever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar prietenul tau nu mai stie codu' sau nu vrea prietenie cu tine in toste? Cu stima YnK

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah da' pentru Nokia 3250 stiti vreun cod sa se auda mai tare big grin pls spuneti-mi si mie...id meu: rap.cosmyn big grin.

| AleCsuTsaaa a răspuns:

Si eu vreau cod pentru un Samsung Corby TXT. daca stie cineva. mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*#0206*8378#

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu Nokia e63 n-am gasit cod sa se auda mai tare daca l-ai aflat sau stei cineva add la dl.madalin va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca *3370#

| GlumeDeCartier a răspuns:

Nu exista cod pentru Nokia sa se auda mai tare decat pentru Samsung pe shine la care este codul *#0206*8378# si eu am incercat pe un Nokia e71 codui dar am ramas fara semnal sau ecran alb (fundita)

| Wictor_Stoica_1996 a răspuns:

Ba desteptilor. 1. la Nokia nu exista coduri pentru sunet. si eu tot e63 am 2. la Samsung codul este *#8999*8378#.si numai spuneti porcari. app codul nu mrg la orice telwinking