| mardeamor a întrebat:

Am un samsung corby dar am cablu de date de la samsung j700, mufa vad ca merge, dar deja e instalat si mergea la j700, la corby vad ca nu merge. ce trebuie sa fac? sa il dezinstalez? Daca da cum se face pas cu pas.sau altceva? credeti ca va merge cumva? mersi mult

2 răspunsuri:
| AlLy_4922 a răspuns:

Daca vrei sa il uninstalezi(adica sa il dezinstalezi), trebuie sa mergi la START si dai pe Control Panel... o sa iti apara o fereastra acolo va trebuii sa dai pe Programs, dupa aceea dai pe Programs and Features, si o sa iti apara o lista cu toate programele, jocurile pe care le-ai instalat si tu va trebuii sa cauti in acea lista programul care vrei sa il uninstalezi, cand il gasesti dai dublu click pe el si o sa iti apara ceva anume nu stiu sigur la unele programe este diferit dar de exemplu la un joc de al meu a aparut intrebarea daca vreau sa il uninstalezi daca iti apare aceasta intrebare logic ca dai,, yes,, si dupa aia il lasi pe el sa faca toata treaba.

Sper ca te-am ajutathappy

| FlorianPop a răspuns:

Intra in Start! Jos in stanga in colot! Apasa Pe Control Panel si acolo ai la Xp : Add/Uninstall a Program si la Windows 7 si Vista : Uninstall Program! Dai pe el si cauti aplicatia pe care vrei sa o scotiwinking apoi dai pe ea si iti apare obtiunea de uninstall si dai next next... si tot asawinking pana se uninstall! Te rog fundita daca te-a ajutat raspunsu