| Lasatunumele a întrebat:

Am vazut azi o piesa pe mtv, o mai auzisem inainte dar nu stiam cum se cheama. In videoclip e o sala de judecata, si tipa care canta e un avocat si danseaza ea pe acolo. Cum se cheama?big grin

Răspuns Câştigător
| AndreRose a răspuns:

Hei! Nu stiu daca te mai intereseaza la cat de mult timp a trecut de la tiparirea intrebarii dar eu tot o sa iti zic in speranta ca esti dulce si imi dai si mie o fundita dragalasa :D :D Melodia se numeste "Shambala" si este interpretata de Arando Marquez feat. Cristina. O gasesti la http://www.youtube.com/watch?v=5FllaqJFC7c. Cu placere! :P