| Marii a întrebat:

Am vazut ca multe dintre videoclipurile lui Basshunter au o continuare. De curand am vazut Every Morning si as vrea sa stiu cum se numeste videoclipul in care continua povestea. Ma puteti ajuta cu un link?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Din pacate inca nu este.......va fi clipul unei piese de pe noul albumwinking si eu abia astept sa vad ce va urmakiss

| jedi_8834 a răspuns:

Si mie imi place bushhuntersmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=yEyj-CkcvPM&feature=fvste1 Basshunet - I promised myself e continuarea Every Morning

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basshunter - I promised myself