| suicune a întrebat:

Are cineva chitara acustica cu 12 corzi de la Hora Reghin? Daca da, cum este? Merita achizitionarea uneia? Daca nu, dati-mi niste recomandari pentru o chitara cu 12 corzi care sa aiba un pret decent.

3 răspunsuri:
| gHioo a răspuns:

Eu nu mi-as lua o Hora. Mi-am luat Epiphone DR-100, cu 420 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa-mi iau chitara acustica, tot de reghin, dar cu 6 corzi. Din cate am inteles, instrumentele (cel putin chitara si vioara) regin sunt ok, ca raport calitate/pret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu. Chitarele Hora sunt jalnice laughing Ma rog...eu am ceva experienta big grin. Incearca un Epiphone.