| PurpleCat a întrebat:

Are cineva numarul de telefon al lui Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps: puteti sa ma contactatzi la :cool_emma_girl@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps:daca vreti nr altor vedete id-ul meu (d la raspunsul anonim cu nr lui miley ) este cool_emma_girl@yahoo.comwinking

| davidutzu12 a răspuns:

Nu, nimeni nu il are. LOL

| Blackwoman27 a răspuns:

112 happy

| RALce a răspuns:

Eu stiu ca asta e 00412 89898989

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este 1-818-237-3568. Mai lasa-i drqului pe prostii astia care nu stiu nici sa se pise la olita! Ce naiba vb atata daca nu aveti creier! Dati-va dracu!

| dianna_9996 a răspuns:

Ma amuzat intrebarea astarolling on the floor rolling on the floor

| ๑ŔàžøЯ๑ a răspuns:

Lol cica a dat funda pentru 112... ce copil ratonstraight face

| aLL3xandra97 a răspuns:

Sicer acum... tu chiar crezica exista cineva care poate avaea nr lui miley cyruslaughing? Eu zic sa incerci sa te maturizezi un pic :-|si nu vad ce vezi la distruta asta de miley.Acuma are 18 ani si se crede sexy si rea...inainate de a implini 18 era miluselu Domnuluilaughing

| xSoaked a răspuns:

Ce 112, ca ea e in America... 911 emergency.

| Phoenix1 a răspuns:

Tampita dracu esti o proasta ar fi miliarde de fani daca ii sar stii numele de telefon.

| lorycool a răspuns:

Numarul de la masina nu-l vrei? rolling on the floor

| CaTaLiN_4885 a răspuns:

| Alii a răspuns:

Da ai vazut Reciclez ca ti-a dat si fundita darolling on the floor?

| pwp a răspuns:

Hai ma nu va mai bateti joc de ea! poate e mai mica! dar recunosc ca nu am putut sa ma abtin cand am citit intrebarea rolling on the floor

| SummerSmile97 a răspuns:

Da il stiu eu...am vb cu ea de multe ori la telefon si chiar acum sta langa mine ca sa imi spuna nr ei de telefon rolling on the floor)

Fundita? laughing)) loser