| PurpleCat a întrebat:

Are cineva numarul de telefon al lui Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

46 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

112, sun-o repede!

| thegreatgatsby a răspuns:

| cristianorudi7 a răspuns:

Numarul e 00412 89898989

| pwp a răspuns:

Hai ma nu va mai bateti joc de ea! poate e mai mica! dar recunosc ca nu am putut sa ma abtin cand am citit intrebarea rolling on the floor

| Woofy a răspuns:

Nu il am.sad, da stai putin sa o intreb pe Selena Gomez sa vad daca il are eabatting eyelashes

loser

| xSoaked a răspuns:

Ce 112, ca ea e in America... 911 emergency.

| BellsC a răspuns:

Nu`l are nimeni,
Nici o vedeta nu l`ar da publicului.
Ar asalta`o p Miley sms si apelurile. Tocmai de aia doar familia si prietenii cei apropiati ii stiu numarul si adresa de emailwinking

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Iti zic cat mai frumos, dar vedetele nu-si dau numerele de telefon si adresele de messenger pe oriunde. Tu daca ai fi vedeta ai vrea ca fanii sa te sune incontinuu. Nu, nu cred. Dar poti intra pe Facebook-ul ei:
http://www.facebook.com/MileyCyrus

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu cred ca il are cineva. Uite uni nu au rabdarebatting eyelashes Asta e. Trebuie sa te obisnuiesti. In plus noi nu il stimwinking. Nu te putem ajuta thinking Incearca alta intrebare dragutso!

| AndutzaAndu a răspuns:

Cum să nu? laughing
Nr. ei de la papuci nu-l vrei?tongue

| Mar a răspuns:

Ma mir cum de va mai uitati la ea dupa ce a fumat salvie zilele trecute si a aparut un filmulet cu asta laughing. si nu nu are numar de telefon pentru ca e personal

| Whatthehell66 a răspuns:

Il am eu:

+49352873256254265426452617842164817494802134843647367534821462746264726472647212049842910748247812462141254127941246217421694764217946217946217462197462176726921164712946217677

sper ca te-am ajutatstraight face

sa-ti spun ceva draguta : MILEY NU FACE NICI MACAR ID-UL EI CUNOSCUT. DAPZ NR DE TELEFON. HALOOO. PE CE LUME TRAIESTI!?!?!?!

PLEASE GOD MAKE SOMETHING WITH THIS SO STUPID PEOPLE OF THIS LITTLE WORLD!straight face

| LOLA33 a răspuns:

Nu!

| Deddu a răspuns:

DA! il am euwinkingrolling on the floor e.cum era.thinking aa da 112laughinglas-o balta. daca l-ar face public ar fi culmea.cred ca doar famlia si cei mai apropiati prieteni au nr eihappyPaalaughing

| Deddu a răspuns:

GET A LIFE! e absurd sa intrebi asa ceva!

| Alii a răspuns:

Da ai vazut Reciclez ca ti-a dat si fundita darolling on the floor?

| GuessWho a răspuns:

Doamne ce intrebari stupide bai!

| scully a răspuns:

Mare e gradina Ta si multe ''specimene'' sunt in ea...
Pai daca ea nu-si face nici macar adresa de E-mail publica, nici macar adresa, de unde naiba vrei sa stim noi numarul ei de telefon?!?!
Scuze, dar e o intrebare cam...stupida. straight face

| PaulB a răspuns:

Da, bunica.

| Blackwoman27 a răspuns:

112 happy

| cryssa a răspuns:

0766 mori naibii!

| xSp0nge a răspuns:

Cine si l-ar dori sa o sune pe dograta aia!:]]

| Andr3yCzz a răspuns:

Ce-s mai cu intrebarile astea rolling on the floor...

| LevBestCont a răspuns:

Copii v-as ruga sa nu mai puneti intrebari stupide! Adica cine ar putea avea nr de delefont al lui Miley Cyrus angry lol ce intrebari!

| SummerSmile97 a răspuns:

Da il stiu eu...am vb cu ea de multe ori la telefon si chiar acum sta langa mine ca sa imi spuna nr ei de telefon rolling on the floor)

Fundita? laughing)) loser

| AleXasta a răspuns:

Eu il stiu... l-am gasit pe un sitewinking0748914693winking bafta... spune-i ca is o mare fanawinking

| aLL3xandra97 a răspuns:

Sicer acum... tu chiar crezica exista cineva care poate avaea nr lui miley cyruslaughing? Eu zic sa incerci sa te maturizezi un pic :-|si nu vad ce vezi la distruta asta de miley.Acuma are 18 ani si se crede sexy si rea...inainate de a implini 18 era miluselu Domnuluilaughing

| RALce a răspuns:

Eu stiu ca asta e 00412 89898989

| ioana_6047 a răspuns:

0728911955 si aici e blogul ei http://www.vidanjserv.ro/ bafta:X=)))