| anonim_4396 a întrebat:

Care e numarul lui miley cyrus de telefon sau adresa de mail sau messenger?

141 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Buna! M-am saturat sa repet ca Miley Cyrus nu are id de mess! La cat e de ocupata, crezi ca are timp sa vorbeasca cu atatia fani cati are?laughing
Imagineaza-ti. daca ar fi online, ar sari toata lumea pe ea.laughing
Ea n-are timp de asa ceva.
Numar de telefon.Ma crezi ca am vorbit cu ea aseara? Dupa ce i-am inchis de vreo 3 ori... aveam lucruri mai importante de facut!laughing

| Adelyna_3827 a răspuns:

Vechea ei adresa de gmail i-o sparsesc un hacker si nu stiu daca o mai foloseste era messagemybaby@gmail.com nu stiu big grin

| darielle a răspuns:

Sa stii, Aerosmith ca eu cred ca adresa aceea de mail este inventata de tine, pentru ca nici nu ai scris corect Miley.
Eu nu cred ca Miley si-ar face o adresa de mess cu numele ei gresit...cine a mai auzit ca Miley se scrie Maili?

| Clauditza a răspuns:

Doamne fereste oricat de batuta in cap e Miley Cyrcus nu cred ca e atat de proasta sa le faca publice.

| Deeaa a răspuns:

Email : usa.miley_cyrus

| notperfect a răspuns:

Nu stiu ce sa mai cred fiecare are numar diferit

| Aerosmith a răspuns:

Id este pysy_maili si numarul de telefon este 0769666898. Eu am vorbit cu ea la telefon acum 2 zile si isi facea manichiura. Era foarte entuziasmata ca in sfarsit o suna un fan pentru ca sunt in scadere.

| bestialu96 a răspuns:

Mai fata n-ai ce face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Terri_lee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista doara nu este chiar asa sa il arate lumii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numarul de telefon creca este asta 00412456734

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley_cyrus_mil eu vb cu ea sa stiti eu stiu engleza foarte bine am si numarul ei da nu vil spun imi pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba tanpiti mai sunteti
cum sa aiba numarul 0769666898 e de cosmote

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai uitat prea mult la serialul cu hannah montana nu? mai bine nu te mai uita deloc spre binele tauhee hee apropo id-ul meu este sakura_blood20

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

C_miley13
c_miley13

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id lu miley cyrus este andrei9predabig grin il stiu eubig grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt paula care nr de tel a lu miley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu care e nr de tel si mess ca mai vorbim din cand in cand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adresa de mess a lui miley cyrus este skate hope, dar nu prea raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley_cyrus_swetty_girl

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numarul ei cred ca este:0041277264577, iar id-ul ei
:real_miley_cyrus92@hotmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nr de telefon al lu hana montana este:0769666898 si id este: pysy-maili

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mail:miley_hannah23

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da miley n-are timp de fani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adinat97