| Florin9716 a întrebat:

As avea si eu o intrebare ..eu cant la chitara de vreun 1 jumate-2. aproape. si initial prima mea chitara a fost un cort. la vreo 5 mil. dupa ceva ani de economisit bani... as vrea sa imi iau aceasta chitara. o yamaha apx 500 http://www.senia.ro/apx500-ii-chitara-electro-acustica-y amaha-22923-3...! acum intrebare ar fi urmatoarea. se merita sa dau banii pe aceasta chitara. si app prieteni mei imi spun sa imi iau o consola de jocuri. nu chitara. si nu prea stiu ce sa fac. :/. ma puteti ajuta? :D

Răspuns Câştigător
| 9Mike a răspuns:

E buna. Poti sa incerci sa iti iei una electricawinking Cauta pe net Epiphone Les Paul 100, si iti iei un Fender Mustang, iesi cam la aceiasi bani. Eh poate cu 1 milion 500 in plus