| greenapple a întrebat:

As dori niste programe care inregistreaza vocea ceva mai bune.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programe mai multe le gasesti aici;)
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=76

| airlove a răspuns:

SALUT! In fiece calculator e o programa pentru inregistrarea vocii, dupa parerea mea - vocea e destul de clara si se aude bine! Incearca sa cauti in calculatorul tau /// nu pot sa-ti spun cum se numeste, caci la mine computerul nu e in engleza sau romana... Succes! Daca ti-am fost de folos, da-mi fundita! Nu uita! rolling on the floor)