| djoytza a întrebat:

As dori si eu un tutorial sau pe cineva care ma poate ajuta sa creez un radio online cu no-ip fundita urgent

1 răspuns:
| DeeaStie a răspuns:

Da as putea eu sa te ajut. as vrea sa fiu de la radio, am putea cimunica cu totii pe mess si apoi sa scriem ce am stabilit pe TPU ca apoi toti sa ne raspunda, am putea face oarecum trafic de muzica adica, daca cineva vrea melodia Tot mai sus, noi sa i-o trimitem cumva, stii. daca iti place ideea, messu meu e : thestrangekiss_andrutza