| Someonelikeyou a întrebat:

As vrea si eu melodiile toate de pe albumul lui anahi de pe "mi delirio"...doar spuneti-mi`le.

Răspuns Câştigător
| monikaaaaaaaaa a răspuns:

No. Title Writer(s) Producer(s) Length
1. "Mi Delirio" Anahí, Miguel Blas, Gil Cerezo, Ulises Lozano Gil Cerezo, Ulises Lozano 3:12
2. "Quiero" Alejandro Landa, Fernando Montesinos Armando Ávila 3:47
3. "Qué Más Da" Amerika Jimenez, Antonio Rayo Armando Ávila 3:57
4. "Hasta Que Llegues Tú" Rafael Esparza-Ruiz, Gaby Moreno, Jonathan Mead Armando Ávila 3:28
5. "No Te Quiero Olvidar" Armando Ávila, Angel Reyero Armando Ávila 3:49
6. "Me Hipnotizas" Gloria Trevi Gil Cerezo, Ulises Lozano 3:53
7. "Para Qué" X. Muñoz, S. Jácome Sebastian Jácome 3:22
8. "Te Puedo Escuchar" Anahí, Claudia Blant, Rudy Maya, Guillermo Rosas Armando Avila 4:24
9. "Él Me Mintió" Amanda Miguel, Diego Verdaguer, Graciela Carballo Gil Cerezo, Ulises Lozano 3:09
10. "Gira la Vida" Anahí, Richard Harris, Facundo Monty Armando Avila 3:26
11. "Hasta Que Me Conociste" Alberto Aguilera Valadez Gil Cerezo, Ulises Lozano 3:16

1 răspuns:
| jUSt1Me1mYSeLf1anD1i a răspuns:

Moh pai cauta pe,, Google'' albumul si descarca!-l