| thehope a întrebat:

Asculta careva dintre voi de aici Within Temptation? Daca da care imi recomanda si mie cateva melodii frumoase...pe langa bine-cunoscutele Memories, Bittersweet, Forsaken, Forgiven, What have you done, The howling, Angels, Our Farewall big grin
Si pe langa astea ce alte formatii in genul imi recomandati?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Memories, angels, ice queen, our farewell, cadge, never ending story, in perfect harmony, stand my ground, frozen. Dupa parerea mea astea sunt cele mai misto melodii.

Ai putea sa incerci sa mai asculti nightwish ( albumele vechi), after forever, agathodaimon, amorphis, anathema, for my pain, imperia, lacrimosa, lacuna coil, my dying bride, silentium, sirenia.

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Frozen, Running up that hill, See who I am, Mother earth, Ice qween, Our solemn hour...astea imi plac mie mult:X
daca iti plac Within Temptation incearca atunci si Epica si Tristania... daca nu ai incercat deja happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Aaaa daa...cum am putut sa uit de sirenia rolling eyes...sau mai poti incerca sa vezi daca iti place After Forever, Haggard, Lacuna Coil, Therion, Kamelot... sper sa-ti placa ...canta superbwinking

| oz a răspuns:

Ice queen preferata mea.

| thehope explică:

Tristania inca nu am incercat...insa am ascultat sirenia si imi place mult :X

| blackcat_3605 a răspuns:

Eu iti recomand:
Mother earth
Ice queen
Caged
Blooded
Grace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult si imi plac aproape toate melodiile lor. mi-e greu sa spun una anume, cu toate ca memories este putin mai deosebita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ati pomenit de somewhere? nu pot sa cred, e cea mai frumoasa melodie de la within temptation love struck