| milliondollarslover a întrebat:

Asculta cineva Kool Savas? Eu am inceput sa-l ascult si imi place. Imi poate da cineva un link cu biografia/discografia lui in romana? Pe siteul oficial scrie in germanasad

3 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Kool_Savas in engleza in romana nu am gasit nmc pentru ca nu prea il asculta multa lume.stii cum e. pup!

| scumpikkk a răspuns:

Nu am gasit nici un site dar stiu germana si iti pot traduce daca vrei
ramane la alegerea tawinking

| milliondollarslover explică:

@scumpikkk multumesc, dar cred ca ma descurc cu englezahappy