| inna a întrebat:

Ascultati Linkin Park? Care e melodia voastra preferata a lor?

Răspuns Câştigător
| Neah a răspuns:

Leave out all the rest si mai e una cu GO AWAY GO! da nu mai stiu titluhee hee

10 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Numb encore (feat. jay-z)

| SussieLex a răspuns:

Da.pai melodia mea preferata este "numb"

| FreakyFred a răspuns:

In The End si Somewhere I Belong sunt preferatele mele. alaturi de Bleed It Out, Crawling, Runaway, Numb... cam toate, insa primele 2 mi se par cele mai frumoase!
bafta, *incepe sa tipe* inna!winking

P. S: pentru cei cu IQ sub 65, ziceti-mi ce va inspira avataru lu' @inna. laughing

| beautifulkiss a răspuns:

Buna mie imi pplace foarte mult In The End.Numai bine.

| Perrystain a răspuns:

Cel mai mult sincer in the end big grin

| ProjectJackpot a răspuns:

In the end.

| KuroNeko a răspuns:

Iubesc linkin Park, melodia mea preferata i Lying from you happy

| Afgshhakakl a răspuns:

Ador melodia " In the END"

| andranego99 a răspuns:

Buna.Melodia mea preferata este New Divide, I Made It.Pa.

| AnswerXask a răspuns:

In the endsmug