| pisciutza19 a întrebat:

Asta este o intrebare pentru cei iubitori de manele.Era o melodie veche cu vali vijelie filmata pe un vapor si el mergea pe apa(Dambovita era la noi filmat in Bucuresti)mai stie cineva cum se numea? Dau funda cuiva care isi aminteste mi-ar face placere sa o reascult dar numai stiu cum se cheama.

1 răspuns:
| Logann a răspuns:

Sincer sunt socat sa aflu ca exista video-uri de manele filmate cu un buget mai mare de 2 pachete de tigari. Wow. Pe Dambovita zici?